Bluzë (t-shirt), kapuç, shall dhe çadër (set)

T Shirt
Bluze me mëngë të shkurtra në material 100% pambuk.
Masa: S, M, L, XL, XXL, 3XL
Çadër e Bardhe
Çadër automatike me dorezë të lakuar prej druri dhe majë druri.
Permasa: ø 105 × 88 cm
Kapele
Kapelë e thurur e butë dhe e ngrohtë në poliestër elastike me dy shtresa, në një gamë të gjerë ngjyrash.
Shall
Shall uniseks i bërë nga material akrilik elastik, në një gamë të gjerë ngjyrash.
Permasa:160 x 30 x cm
Akrilik

Afati i lëvrimit: 5 ditë pasi është kryer pagesa.

5,000 Lekë + Kosto postare

Dërgesa në gjthë botën

Pagesë e Sigurtë

Produkte të certifikuara

Politikat e kthimit

Lojë formuese (puzzle)

1,800 Lekë

Magnete (dekoruese, fiksuese shënimesh)

3,600 Lekë

Stilolapsa (set,2 cp)

4,400 Lekë

Kalendari i Hasan Tahsinit

2,300 Lekë